13. ročník MLK

01.06.2016  Akce

Milí přátelé,

zveme vás na 13. ročník Malého letního kurzu (MLK), který se bude konat tentokrát opět v tradičním termínu na začátku července (1.-6.7.) v Těnovicích. Program kurzu začíná v pátek 1.7. večer přednáškou a končí ve středu 6.7. odpoledne společnou meditací na 16. Karmapu. Sváteční dny vychází doprostřed týdne, takže pokud připojíme předcházející víkend je velká naděje, že nebrání nic, abychom se setkali s většinou z vás.

Program budeme postupně upřesňovat, ale můžete si být jisti, že jako vždy budeme přes den hodně meditovat, na večery jsou připraveny přednášky a panely s učiteli Diamantové cesty. Přijede i zahraniční host, tentokrát Australan Phil Carlisle, dlouholetý žák lamy Oleho Nydahla. A samozřejmě čeká na vás Stúpa osvícení.

Proběhnou i další setkání a prezentace. Například jedno víkendové odpoledne bude věnováno. Setkání center, Dáša Marešová pro vás připravuje prezentaci aktivity plnění sošek.

Kurz je vhodný i pro začátečníky, součástí doprovodného programu je také vysvětlení k jednotlivým meditačním praxím.

Ubytování ve vlastních stanech. Hygienické zázemí v našich skvělých sprchách. Toalety Toi-Toi.

Neberte s sebou žádná domácí ani jiná zvířata. Na místě není organizované hlídání dětí, proto prosíme rodiče, aby se o své děti starali tak, aby meditační sezení mohla probíhat plynule.

A jako vždy, noční klid nemůžeme zaručit, pokud jste tedy příznivcem klidného a nerušeného spánku, doporučujeme postavit stan o něco dále od baru.